بهینه سازی سایت اخبار
  • سفر به اروپا
    وقت سفارت ایتالیا مسافران عزیزی که قصد سفر به کشور ایتالیا را دارند ، برای…

برای اطلاع از آخرین اخبار سئو وب سایت و بازاریابی اینترنتی ایمیل خود را وارد کنید (هفته ای یک خبرنامه ارسال می گردد)

مقایسه روند ساخت یک آگهی تبلیغاتی برای مشتریان خوب و مشتریان بد

امتیاز بدهید
(11 امتیاز)

یک آگهی تبلیغاتی عالی می‌سازید.آن را نزد مشتری می‌برید.او متقاعد می‌شود که کار شما مشکل او را  حل خواهد کرد و برای تهیه و تولید آن تأییدیه صادر می‌کند.

در طول هجده سال زندگی حرفه‌ای من،این موضوع فقط سه بار اتفاق افتاده است.درواقع چیزی که به‌طورمعمول اتفاق می‌افتد این است  که طرح شمارد می‌شود.

چرا این‌طور می‌شود؟من هم نمی‌دانم.اما به‌طورمعمول طرح‌ها رد می‌شود.برای این مسئله خودتان را حاضر کنید.این‌که آگهی تبلیغاتی شما چقدر عالی است،هیچ امنیتی ندارد.هر نوع کاری ممکن است رد شود.یک‌بار به یاد می‌آورم که یک مشتری درحالی‌که قهوه خود را مزه مزه می کرد،یک آگهی تبلیغاتی را که دو ماه تمام را روی آن کارکرده بودم،رد کرد.

چیزی که نباید فراموش کنیم این است که ،مشتری چنین حقی دارد.اما کار خدماتی انجام می‌دهیم.

با ارائه چیزی که شما خودتان پسندیده‌اید،کار تمام نمی‌شود.کار موقعی تمام می شود که طرح،مورد پسند مشتری هم قرار گیرد.موضوع اساسی در واقع،ارائه کاری است که هر دو طرف بپسندند.

مشتری های خوب هم هستند.به خاطر وجود آن‌ها شکر گذار باشید.سعی کنید برای آن‌ها،بهترین کار زندگی خود را انجام دهید.مشتری دیگری هم وجود دارد که به آن‌ها مشتری "سخت" یا به تعبیری دیگر مشتری"بد" می‌گوییم.در اینجا می‌توانم به نمونه‌هایی ازاین‌گونه مشتریان اشاره‌کنم که در دوران حرفه‌ای‌ام با آن‌ها برخورد کرده‌ام.

هریک از انواع مشتریان بد در لینک  های زیر می باشد

مشتریانی که علاقه دارند نقش خدا را بازی کنند

زوربا

قاتل زمان

عروسک خیمه شب بازی

 

برای اطلاع از آخرین مقالات بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی:

درباره ما

سایت بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی پس از موفقیت سایت طراحی وب پارسیان در زمینه طراحی وب سایت و سئو وب سایت توسط شخص مهندس محمدرضا سمیعی زفرقندی ایجاد شد تا در زمینه های آموزش بهینه سازی وب سایت ، آموزش بازاریابی اینترنتی و آموزش طراحی وب سایت مطالب و مقالاتی در شکل های متن ، فایل pdf ، فایل صوتی و تصویری و ارائه کتاب های بهینه سازی وب سایت به شکل E-BOOK و یا نسخه چاپی ارائه می شود.مشاوره در زمینه طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی انجام می شود .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegram

follow fb 2

rss reader

محصولات بهینه سازی سایت

برچسب بازاریابی