بهینه سازی سایت اخبار
  • سفر به اروپا
    وقت سفارت ایتالیا مسافران عزیزی که قصد سفر به کشور ایتالیا را دارند ، برای…

برای اطلاع از آخرین اخبار سئو وب سایت و بازاریابی اینترنتی ایمیل خود را وارد کنید (هفته ای یک خبرنامه ارسال می گردد)

SH404Sef افزونه بهینه سازی سایت جوملا

امتیاز بدهید
(3 امتیاز)
SH404Sef افزونه بهینه سازی سایت جوملا SH404Sef افزونه بهینه سازی سایت جوملا بهینه سازی وب سایت

افزونه SH404Sef یکی از بهترین افزونه های سئو برای جوملا است البته افزونه های دیگری هم در مورد سئو برای جوملا ایجاد شده است اما می توان گقت SH404Sef و RSSEO جزو برترین افزونه های بهینه سازی سایت است.

افزونه بهینه سازی سایت شرایطی را فراهم می کند تا موتورهای جستجو همانند گوگل - google سریع تر لینک ها و آدرس های موجود در سایت و یا پرتال شما را فهرست بندی و قابل فهم کنند، تا در نتایج جستجو صفحات وب سایت شما در الویت های بالایی قرار گیرند. چندین سال از شروع توسعه این کامپوننت می گذرد.

البته خود من خیلی علاقه ای به استفاده از کامپوننت های سئو در جوملا ندارم و ترجیج می دهم بصورت دستی مشکلات بهینه سازی سایت را بر طرف کنم

وظایف sh404sef

این کامپوننت تمام جنبه های ساختار محتوای جوملا را پوشش می دهد. همه ی لینک های سایت شما از قبیل لیست بخش ها و مجموعه ها، بلاگ ها، بایگانی، نوارهای عنوان و تمام کامپوننت های هسته و حتی لینک های داخلی مطالب تغییر خواهند یافت. پلاگین پشتیبانی از کامپوننت های اضافی جامع است پس شما می توانید امکانات اضافی را برای اینکه کامپوننت های شما sh404sef URL داشته باشند، گسترش دهید.

بهبود رتبه ی سایت در گوگل

URL (آدرس) وب سایت شما ممکن است شامل عناوین مطالب یا اغلب اعداد باشد، sh404sef با بهینه سازی این آدرس موجب بهبود یافتن موقعیت و رتبه ی وب سایت شما در موتور های جستجو می شود. به علاوه این کار موجب زیبایی و خوانایی بیشتر برای به خاطر سپردن آدرس سایت می شود. sh404sef بسیار ساده است شما این کامپوننت را مثل هر کامپوننت دیگر جوملا نصب می کنید همین! اگر بعدا بخواهید نحوه ی نمایش URL (آدرس) سایت خود را مرتب کنید تنظیمات بی شماری در اختیار شما قرار دارد.

sh404sef بسیار قدرتمند است

بعد از نصب sh404sef همه ی لینک های سایت جوملایی شما به سرعت تغییر می یابند. شما به چیز دیگری احتیاج نخواهید داشت، مثل کلیک کردن بر روی هر لینک تکی برای تبدیل آن یا باز کردن هر صفحه ای از وب سایت. هر URL یک آدرس واحد دارد؛ هیچ آدرسی برای مطالب مشابه تکراری نخواهد بود.

نمایی از افزونه sh404sef
sh404sef کارایی فوق العاده ای دارد

sh404sef منطقی ترین SEF برای سیستم مدیریت محتوای جوملاست. این بدان معناست که هیچ یک از مشکلات زیر را نخواهید داشت:

  1. کاهش کارایی به علت آهستگی ارتباطات دیتابیس

  2. افزونگی داده ای

  3. مساله ی فهرست سازی

  4. کاهش سرعت سایت هایی با محتواهای بسیار زیاد

  5. سیستم جامع ذخیره سازی URL می تواند به کاهش سرعت بارگذاری و بهبود کارایی کمک کند

sh404sef ساز گار با نسخه های قبلی

این کامپوننت در جوملا 1.5 و 1.0 و تمامی نسخه های مامبو قابل راه اندازی است. اگر شما یک کامپوننت قدیمی بر روی سایت خود نصب کردید که برای شما خوب کار می کند و نمی خواهید که دردسرهای به روز رسانی دیگر را برای زیباتر کردن URL ها داشته باشید، می توانید با اطمینان خاطر از اینکه sh404sef برروی سایت تان راه اندازی خواهد شد از آن استفاده کنید.

sh404sef با استاندارد های موجود در SEF کاملا سازگار است. اگر شما قبلا سایتی داشتید که آدرس آن در فهرست موتورهای جستجو وجود دارد، نگران نباشید sh404sef به طور خودکار تمامی درخواست ها را به سمت آن URL های پیشرفته راهنمایی می کند.


sh404sef توسعه یافته توسط توسعه دهندگان هسته جوملا!


sh404sef توسط توسعه دهندگان هسته ی جوملا با دانش عمیق سیستم، توسعه یافت، شما می توانید اطمینان پیدا کنید که این کامپوننت در تمامی سیستم های استاندارد مورد استفاده قرار گرفته است.

این افزونه در قسمت محصولات موجود است

 

برای اطلاع از آخرین مقالات بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی:

درباره ما

سایت بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی پس از موفقیت سایت طراحی وب پارسیان در زمینه طراحی وب سایت و سئو وب سایت توسط شخص مهندس محمدرضا سمیعی زفرقندی ایجاد شد تا در زمینه های آموزش بهینه سازی وب سایت ، آموزش بازاریابی اینترنتی و آموزش طراحی وب سایت مطالب و مقالاتی در شکل های متن ، فایل pdf ، فایل صوتی و تصویری و ارائه کتاب های بهینه سازی وب سایت به شکل E-BOOK و یا نسخه چاپی ارائه می شود.مشاوره در زمینه طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی انجام می شود .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegram

follow fb 2

rss reader

محصولات بهینه سازی سایت