بهینه سازی سایت اخبار
  • سفر به اروپا
    وقت سفارت ایتالیا مسافران عزیزی که قصد سفر به کشور ایتالیا را دارند ، برای…

برای اطلاع از آخرین اخبار سئو وب سایت و بازاریابی اینترنتی ایمیل خود را وارد کنید (هفته ای یک خبرنامه ارسال می گردد)

DVD افزونه های جوملا دستیار طراحی وب سایت

عنوان: DVD افزونه های جوملا دستیار طراحی وب سایت
قیمت: 640000 ریال

برخي افزونه هايي که در این مجموعه گردآوري شده و شما را شگفت زده خواهد کرد شامل:

مجموعه کاملي براي ويرچومارت! در جوم پک سري کاملي از افزونه هاي جانبي براي ويرچومارت منتشر شده است که قابليتهاي بسيار حرفه اي و کاملي به ويرچومارت مي افزايد.افزونه هاي صدور فاکتور آنلاين ، افزونه ي فروش کالاي مجازي و فايل براي ويرچومارت ، افزونه فيلتر ، تک صفحه اي کردن مراحل خريد ، محدوديت ساز براي فروش فايل! ، مقايسه کالا ، علاقه مندي و اشتراک کالا در شبکه هاي اجتماعي و يا پنل کاربري ، خريد دسته اي کالا با يک کليک و جستجوي هوشمند و چندين افزونه مهم ديگر براي داشتن فروشگاهي قدرتمند و گرانبها مبتني بر ويرچومارت

افزونه مديريت مشتريان و سازمان CRM: قويترين افزونه crm تحت جوملا که به راحتي ميتوانيد يک وب سايت حرفه اي براي مديريت مشتريان و امور يک سازمان راه اندازي کنيد.هميشه کمبود يک سيستم يکپارچه تحت جوملا احساس ميشد که هم اينک اين ضعف پوشش داده شده و ميتوانيد تنها با يک کليک يک CRM در دل جوملاي خود داشته باشيد ، آن هم با کلي امکانات!

تبليغات هدفمند ، تبليغات کليکي و کسب درآمد افزونه اي که در مجموعه جوم پک براي خود ما هم جدابيت ويژه اي داشت مربوط به راه اندازي سايتهاي تبليغات کليکي است.با استفاده از اين افزونه ميتوانيد اقدام به ايجاد بنرهاي تبليغاتي با ويژگي هاي مختلف نماييد و در دسته بندي متفاوت قرار دهيد.کاربران سايت شما ميتوانند با قرار دادن کد تبليغ در سايتهاي خودشان و کليک روي تبليغات پورسانت دريافت کنند.تنظيماتي که براي تبليغات ميتوانيد تعريف کنيد داراي طيف بسيار گسترده ايست!

مالتي شاپ با ويرچومارت در مجموعه جوم پک شما يک افزونه بسيار مهم را خواهيد ديد که براي ايجاد يک فروشگاه چندکاربره طراحي شده است.پس از نصب و اتصال آن به ويرچومارت کاربران سايت فروشگاهي شما ميتوانند کالاهاي خود در سايت شما معرفي نموده و بفروشند.در واقع يک فروشگاه به صورت چند کاربره راه اندازي کرده ايد!

مبدل ريسپانسيو يکي از مشکلات طراحان وب و قالب عدم سازگاري سايت طراحي شده و هماهنگي اجزا سايت در ابزارهاي موبايل و تبلت ميباشد.افزونه ي ريسپانسيو ساز خودکار به شما قابليت ريسپانسيو کردن بدون دانش فني را ميدهد.نصب کنيد و تنظيمات را انجام دهيد و تمام!

ورزش و جوملا! افزونه ي JoomSport را ميتوان کاملترين افزونه ورزشي جوملا ناميد که با نصب آن ميتوانيد يک سايت مناسب ورزشي به همراه جداول ليگهاي ورزشي و امکانات منحصر به فرد راه اندازي کنيد.

آشپزي و جوملا! شايد وب سايتهاي پربازديد آشپزي آنلاين را ديده باشيد.در اين نوع وب سايتها دستور غذايي مختلف ارائه ميشود که کاربران ميتوانيد عملياتهايي را روي دستورهاي غذايي ايجاد کنند و يا از نظرات يکديگر آگاه شوند.در مجموعه جوم پک جامع ترين افزونه ايجاد وب سايت آشپزي آنلاين وجود دارد.

صفحاتي با اشکال و چيدمان دلخواه اگر قصد داريد سايتي راه اندازي کنيد که مطالب و چيدمان آن متفاوت ، جذاب و خيره کننده باشد ، در مجموعه جوم پک افزونه اي موجود است که به راحتي به شما امکان ميدهد تا نحوه چيدمان و قالب بندي مطلب را دلخواه خود کنيد ، چه ستون بندي و استراکچري مد نظر شماست؟ کافيست با کشيدن و رها کردن موس خود آن را رسم کنيد تا مطالب شما با شکل دلخواه شما نمايش داده شوند!

خبر ساز خود کار همانند سايتهاي خبري معروف وب سايتهاي خبري پر بازديدي را شايد ديده باشيد که اخبار آنها از منابع مختلف گردآوري نمايش داده ميشوند.شما نيز با نصب افزونه هاي خبر ساز موجود در مجموعه جوم پک ميتوانيد يک سايت خبري بي دردسر داشته باشيد! افزونه هاي خبر ساز در جوم پک با گرفتن RSS سايتهاي خبري از شما ، مطالب آنها را در مجموعه هاي مطالب سايت شما ذخيره و به کاربران شما نمايش ميدهند.به اين ترتيب مطالب سايتهاي خبري در ديتابيس شما خواهند بود!

سامانه سايت خيريه! در نوع جديد سايتهاي خيره ليستي از افراد نيازمند و نوع نياز آن ها منتشر ميشود.در هر ليست سقف کمک مالي مورد نياز درج ميشود.کاربران نيز کمکهاي خود را به هر کدام که مايل باشند پرداخت ميکنند.همانطور که ميبينيد در اين سيستم ميزان کمکهاي انجام شده به هر نيازمند مشخص ميشود. افزونه سايت خيريه دقيقا به همين صورت کار ميکند که شما ميتوانيد در قسمت مديريت ليستي از نيازمندان و شرح حال آن ها را تعريف و سقف مورد نياز کمک مالي را مشخص نماييد تا کاربران بتوانند بر اساس انتخاب خود کمک نمايند.

جامع ترين افزونه هاي ايجاد نقشه هاي گوگل فقط در جوم پک در مجموعه جوم پک جامع ترين افزونه هاي ايجاد نقشه گوگل قرار دارد.نقشه هايي با سليقه هاي دلخواه! شما با افزونه هاي مورد اشاره ميتوانيد نقشه هاي ساده طراحي کنيد، نقشه هاي کامل مانند نمايش آدرس روي نقشه ، نمايش مسافت ، نمايش نقاط مختلف نمايندگي ها ، نمايش مرزبندي هاي استانها و شهر ها ، نمايش مسير مناسب روي نقشه ، رنگ بندي دلخواه مناطق خاص روي نقشه و...

مجموعه ي کامل از افزونه هاي شرکتهاي VTEM , NoNumber , JoomlaArt , RocketTheme , YouJoomla برخي افزونه هاي کوچک هستند که بسيار جذاب و کاربردي ميباشند.ماژولها و پلاگين هاي شرکتهاي مطرح شده نيز از اين قاعده مستثنا نبوده و ماژولها و پلاگين هاي مطرح و پر کاربرد آنها براي شما گردآوري شده تا با استفاده از آنها نمايي بسيار زيبا و جداب به سايت طراحي شده خود بدهيد!

افزونه ايجاد سطوح دسترسي خاص: يکي از مشکلات طراحان وب سايت هاي جوملايي ايجاد سطوح دسترسي خاص به قسمتهاي مختلف جوملا بوده است.افزونه اي که در اين مجموعه قرار دارد ديگر اين نگراني را براي شما رفع ميکند. تمامي منوها،ماژولها،کامپوننتها و ... در جوملا را ميتوانيد براي کاربران خاص باز يا بسته کنيد! به همين راحتي تنها با چند کليک ساده.در مجموعه جوم پک 2 افزونه بسیار مطرح جهانی برای ایجاد کنترل دسترسی ها قرار گرفته است.

قويترين افزونه ايميل گروهي و خبرنامه : همانند بسياري از وب سايتها که براي مخاطبان خود ايميل گروهي ميفرستند و بازديدکنندگان خود را ترغيب به عضويت در خبرنامه ميکنند شما هم با استفاده از اين افزونه ميتوانيد قويترين سيستم خبرنامه وايميل گروهي را که فکرش را ميکنيد ايجاد کنيد.افزونه مورد اشاره يا ده ها پلاگين همراه خود ميتواند امکاناتي بينهايت را به وب سايت جوملايي شما بيافزايد!

افزونه هاي ساخت وب سايت فروش کالا به صورت مزايده: شايد وب سايتهاي معروفي مانند ebay و esum رو ديده باشيد که در اين وب سايتها کاربران ميتوانند اجناس خود را به صورت مزايده اي بفروش رسانند.هم اکنون در مجموعه جوم پک قويترين افزونه هاي ساخت وب سايت فروش کالاي مزايده اي قرار گرفته است تا بتوانيد کاملترين و زيباترين سايت فروشگاهي خود را راه اندازي کنيد.

افزونه هاي ساخت وب سايت خريد گروهي: وب سايتهاي خريد گروهي نيز از آن دسته از وب سايتهايي است که در يکي دو سال اخير حسابي کسب و کارشان گرفته و تقاضاهاي زيادي براي راه اندازي اين نوع وب سايتها وجود دارد.در مجموعه جوم پک قويترين افزونه هاي ايجاد سايتهاي خريد گروهي مانند نت برگ ، تخفيفان و .. قرار گرفته و شما به راحتي ميتوانيد با نصب يکي از اين افزونه ها يک وب سايت کامل خريد گروهي راه اندازي نماييد.

افزونه ايجاد جداول اختصاصي: يکي ديگر از مشکلاتي که طراحان وب سايت جوملايي به آن بر خورده اند ساخت جداول زيبا بر اساس يک سري اطلاعات موجود است.افزونه اي در اين مجموعه قرار دارد که به شما امکان ميدهد اطلاعاتي که ميخواهيد به صورت جدول ، مرتب و زيبا نمايش دهيد را ، به بهترين شکل در جدول قرار داده و حتي امکان صفحه بندي نيز در جدول داشته باشيد!

افزونه هاي رزرواسيون : کاملترين مجموعه افزونه هاي رزرواسيون را ميتوانيد در مجموعه جوم پک بيابيد.افزونه هايي که به شما امکان ميدهند تا براي مطب پزشک، تعميرگاه لوازم، مراکز خدماتي،مراکز مشاوره اي و... يک سيستم جامع رزرواسيون راه اندازي کنيد بطوريکه کاربران به صورت آنلاين وقت مورد نظر خود را رزرو نمايند !

افزونه هاي اشتراک مطالب در شبکه هاي اجتماعي: کاملترين افزونه ها و نايابترين آنها در زمينه اشتراک مطالب جوملايي در شبکه هاي اجتماعي در مجموعه جوم پک قرار گرفته است. براي مثال تنها پلاگيني که ميتواند مطلب شما را با تصوير نخست و لينک صحيح در فيسبوک به اشتراک بگذاريد در جوم پک موجود است! و يا کامپوننتي که ميتواند به صورت اتوماتيک با انتشار هر مطلبي در جوملاي شما ، ان را در شبکه هاي اجتماعي نظير فيسبوک و توئيتر به اشتراک بگذاريد!

افزونه هاي ايجاد شبکه هاي اجتماعي: در مجموعه جوم پک کاملترين بسته افزونه معروف جوم سوشيال قرار دارد! از چه نظر کامل؟! از اين نظر که مجموعه ي جوم سوشيال به همراه بسياري از پلاگين هاي تجاري آن ارائه شده است تا شما بتوانيد شبکه اجتماعي قدرتمندي را ايجاد کنيد.کاملتر الحاقات جانبی افزونه JomSocial را در جوم پک می یابید.با افزونه های جانبی و گران قیمت مربوط به جوم سوشیال میتوانید قویترین شبکه اجتماعی خود را راه اندازی کنید.امکان سایت پروفایلهای حرفه ای، قالب اختصاصی و...

افزونه هاي ايجاد پروفايل حرفه اي : قويترين افزونه ايجاد پروفايل حرفه اي در جوملا را ميشناسيد! اين افزونه CB نام دارد که فرزند کوچکتر افزونه joomsocial است! در ممجوعه جوم پک افزونه CB نيز قرار گرفته ولي ولي با اين تفاوت که به همراه آن ده ها پلاگين و ماژول ناياب مرتبط با CB نيز موجود است.شما با ديدن اين بسته خاص شگفت زده خواهيد شد و ميتوانيد قويترين پروفايلهاي کاربري با آن ايجاد و مديريت نماييد و به کاربران خود صفحات اختصاصي بدهيد

افزونه هاي پشتيباني آنلاين: براي اولين بار در مجموعه جوم پک افزونه پشتيباني به صورت چت آنلاين قرار گرفته است که در نوبه خود بينظير است! به راحتي ميتوانيد با نصب اين افزونه بخش پشتيباني آنلاين به صورت چت راه اندازي کنيد.در بخش مديريت اين افزونه تعدادي کارمند پشتيباني تعريف کنيد و اکنون کاربران با مراجعه به سايت شما ميتوانند در کادر محاوره اي شروع به چت با کارمندان پشتيباني کنند!

افزونه کدگذاري سورس جوملا: تنها افزونه کدگذاري بر روي سروس صفحه را در مجموعه جوم پک ميتوانيد پيدا کنيد.همانطور که ميدانيد در صفحه سايت جوملايي با کليک راست و مشاهده سورس صفحه به خيلي از نکات مهم وب سايت جوملايي شما ميتوان پي برد! با نصب اين افزونه تا حدود زيادي ميتوانيد کدهاي خود را مخفي کنيد!

افزونه پرسش و پاسخ : پرسش و پاسخ و به اصطلاح FAQ براي همه طراحان وب سايت امکاني آشناست.هم اينک کاملترين افزونه ايجاد بخش پرسش و پاسخ با امکان تعريف انواع مشاور پاسخگو و با سطوح دسترسي دلخواه در مجموعه جوم پک آماده نصب است!

ايمپورت و اکسپورت حرفه اي: آيا به اين موضوع فکر کرده ايد که اگر بخواهيد هزاران کالاي تعريف شده در ويرچومارت را به وب سايت ديگري وارد کنيد! راه حل افزونه اي حرفه اي است که در مجموعه جوم پک قرار دارد و به شما امکان ميدهد اطلاعات وارد شده در افزونه هايي مانند VirtueMart , k2 , content و ... را از يک سايت جوملايي به سايت جوملايي ديگر منتقل نماييد!

افزونه هاي ايجاد سيستم هاي آگهي تبليغاتي: در مجموعه جوم پک کاملترين افزونه هاي ايجاد سيستم هاي تبليغاتي قرار دارد.به راحتي ميتوانيد يک وب سايت آگهي تبليغاتي راه اندازي نماييد و شروع به کسب درآمد کنيد.

افزونه مديريت تبليغات حرفه اي : يکي از نيازهايي که در وب سايت جوملايي وجود دارد مديريت تبليغات حرفه اي است.با استفاده از افزونه اي حرفه و کمياب که در مجموعه جوم پک قرار دارد ميتوانيد يک سيستم مديريت تبليغات راه اندازي کنيد.نکته اي که در اين افزونه وجود دارد امکان ايجاد سيستم تبليغات کليکي است که هم اکنون بسيار باب شده است و درآمد خوبي براي شما خواهد داشت.

افزونه هاي حرفه ايجاد اسلايدر و ملتي مديا: قويترين افزونه هاي ايجاد اسلايدرهاي حرفه اي در مجموعه جوم پک قرار دارند .اين افزونه ها به شما امکان ميدهند اسلايدرهاي متحرک خارق العاده ايجاد کنيد که ظاهر وب سايت شما متحول نموده و چشم هر بازديد کننده اي را خيره کند! اسلايدر هاي ايجاد شده با اين افزونه هاي بقدري زيبا و چشم نواز هستند که مخاطب شما تصور ميکند اسلايدر شما با فلش طراحي شده است!

سيستم ثبت نام آموزشگاهي: قويترين سيستم ثبت نام آموزشگاهي در مجموعه جوم پک قرار دارد.اين افزونه ناياب صدها آپشن تخصصي براي ايجاد يک سامانه جامع ثبت نام آموزشگاهي را در اختيار شما قرار ميدهد.

افزونه هاي وبلاگ دهي: مجموعه اي کامل از افزونه هاي ايجاد وبلاگ تحت جوملا و همچنين افزونه اتصال جوملا به سيستم وبلاگ دهي وردپرس در اين مجموعه قرار دارد تا بتوانيد يک سامانه جامع وبلاگ دهي تحت جوملا را ايجاد نماييد.

افزونه هاي املاک: افزونه هاي ايجاد وب سايت مشاورين املاک در مجموعه جوم پک به صورت کامل به تهيه گرديده است.در جوم پک کاملترين افزونه هاي ايجاد سايت مشاور املاک گردآوري شده تا با توجه به نياز خود آنها را استفاده نماييد.

قويترين ويرايشگر تحت جوملا: قويترين ويرايشگر در جوملا به همراه پلاگين هاي مربوط را در مجموعه جوم پک ميتوانيد بيابيد.پلاگين هاي ويرايشگر قابليتهاي بسيار کاربردي را به ويرايشگر مي افزايند که براي شما ويرايشگري با حداکثر قابليتها را به ارمغان خواهند آورد.

کاملترين افزونه کاريابي: وب سايتهاي کاريابي يکي ديگر از آن دسته وب سايتهاي پر مخاطب ميباشد که در مجموعه جوم پک قويترين افزونه کاريابي به همراه تمام پلاگين ها و ماژولهاي آن تهيه و قرار گرفته است .تنها کافيست نصب کنيد و از آن استفاده کنيد.

کاملترين افزونه ايجاد وب سايت فريلنسر : وب سايتهاي فريلنسر وب سايتهايي هستند که کارفرما و نيروي کار ميتوانند به صورت مستقيم پروژه هاي خود را براي انجام ثبت کنند.نمونه هاي وب سايتهاي فريلنسر در ايران مانند سايت پونيشا ، برنامه جو و پارس کدرز ميباشند.در اين دسته از وب سايتها کارفرما پروژه اي تعريف ميکند و پيمانکاران متعددي با مبالغ مورد نظر خود در پروژه کارفرما پيشنهاد ارسال ميکنند و در نهايت کارفرما يکي از پيشنهاد ها را قبول ميکند و کار به مجري واگذار ميشود.قويترين افزونه ايجاد وب سايت فريلنسر در مجموعه جوم پک در اختيار شماست به همراه تمام ماژولها و پلاگين هاي مورد نياز.

افزونه فروش کارت تبريک: يکي از انواع وب سايتهاي جالب و درآمدزا ، وب سايتهاي کارت تبريک آنلاين است که شما به صورت آنلاين کارت تبريک خود را از نمونه هاي آماده انتخاب ، متن آن را تايپ و در نهايت يک کارت تبريک آنلاين درست ميکنيد و با پرداخت مبلغي در تاريخ و ساعت دلخواه تعيين ميکنيد که کارت به گيرنده مورد نظر شما ارسال شود. کاملترين افزونه براي ايجاد وب سايت کارت تبريک آنلاين در جوم پک موجود است!

جوملاي موبايلي! : يکي از مشکلات طراحان وب سايت عدم نمايش وب سايت طراحي شده در اندازه و فرمت صحيح در تبلت ها و موبايلهاست.افزونه اي تخصصي و کاملا حرفه اي براي رفع اين مشکل در مجموعه جوم پک قرار داده شده است که بتوانيد تنها با نصب آن و انجام تنظيماتي ساده وب سايت جوملايي خود را در تمامي ابزارهاي همراه به بهترين شکل قابل مشاهده کنيد.

قويترين افزونه ثبت و مديريت نظرات: ثبت نظرات کاربران در بسياري از وب سايتها داراي اهميت است و مديريت آنها نياز به افزونه اي تخصصي و کامل دارد که در مجموعه جوم پک اين افزونه به همراه ماژولها و پلاگين هاي مورد نياز قرار داده شده و بي شک قويترين افزونه نظردهي در وب سايت جوملايي است.

قويترين فروشگاه ساز جهان! : همانطور که مي دانيد اسکريپت فروشگاه ساز اوپن کارت يکي از قويترين فروشگاه سازهاي جهان است و حالا تصور کنيد اين اسکريپت فروشگاهي را بتوانيد بر روي سايت جوملايي خود نصب کنيد!! بله اينکار امکان پذير است و تنها افزونه اي که در اين زمينه وجود دارد هم اينک در مجموعه جوم پک و براي نخستين بار به همراه تمامي پلاگين ها ناياب آن قرار دارد.پس کاملترين و قويترين فروشگاه ساز جهان را داشته باشيد!

افزونه هاي دايرکتوري ساز : افزونه هاي دايرکتوري ساز بسيار کاربردي هستند چرا که ميتوانيد هرنوع دايرکتوري دلخواه را با آنها به واسطه انعطاف پذيري شان ايجاد کنيد.با استفاده از افزونه هاي دايرکتوري ساز ميتوانيد يک سيستم مشاور املاک، کتابخانه، آگهي ، خودرو ، لغتنامه و .... را به راحتي ايجاد کنيد و هم اينک قويترين افزونه هاي دايرکتوري ساز در جوم پک براي شما قرار گرفته است با اين تفاوت که کليه ماژولها و پلاگين هاي اين نوع افزونه ها را نيز براي شما آماده کرده ايم!

مالتي سايت! : براي بسياري از طراحان وب سايت اين سوال پيش مي آيد که به چه شکلي چند وب سايت جوملايي داشته باشيم که کاربران فقط در يک سايت ثبت نام کنند و بتوانند با همان نام کاربري وارد سايتهاي ديگر نيز بشوند! تنها افزونه و قويترين افزونه براي مديريت چند سايت جوملايي تحت يک سايت را در مجموعه جوم پک براي شما قرار داده ايم!

کلکسيون موزيک: قويترين افزونه ايجاد وب سايت موزيک را ميتوانيد با استفاده از افزونه کلکسيون موزيک ايجاد کنيد.اين افزونه به همراه ده ها ماژول حرفه اي و پلاگين هاي مرتبط در مجموعه جوم پک براي اولين بار قرار گرفته است.

فيد هاي حرفه اي و تخصصي : اگر وب سايت خبري ايجاد ميکنيد قطعا با مشکل فيد يا همان RSS روبرو شده ايد.در جوم پک تخصصي ترين افزونه ي ايجاد فيد هاي حرفه اي را براي شما قرار داده ايم که به راحتي ميتوانيد خروجي هاي RSS دلخواه و دسته بندي شده براي وب سايت خود ايجاد کنيد.اين افزونه ميتواند علاوه بر ايجاد RSS دسته بندي شده از مطالب شما ، به ساير افزونه هاي جوملايي متصل شده و از ساير افزونه ها مانند ويرچومارت RSS ايجاد نمايد.

افزونه هاي آنتي ويروس و افزايش امنيت: در مجموعه جوم پک بحث امنيت وب سايتهاي جوملايي نيز مورد توجه قرار گرفته است و قويترين افزونه هاي امنيتي براي افزايش امنيت وب سايت جوملايي شما قرار گرفته است.افزونه ي آنتي ويروس و افزونه فايروال از افزونه هاي مهم اين بخش ميباشند.

سيستم هاي حق اشتراک و عضو گيري: زيباترين و ساده ترين راه حل کسب درآمد را ميتوان در سيستم هاي حق اشتراک خلاصه کرد! شما در وب سايت خود مطالب آموزشي،مقالات ، فايل و .. بسياري موارد ديگر داريد که قصد داريد آنها را به صورت اشتراک هاي ماهانه ، سه ماهه و... بفروش برسانيد و هر کاربري که اشتراک خريداري نمود به منابع تجاري شما دسترسي داشته باشد.هم اينک در مجموعه جوم پک کاملترين و حرفه اي ترين سيستم هاي حق اشتراک به همراه افزونه هاي جانبي آنها قرار گرفته است .

مجموعه اي کامل از شرکت RSJoomla: يکي از بخشهاي بسيار بسيار کاربردي در مجموعه جوم پک ، گردآوري افزونه هاي تجاري کمپاني RSJoomla است که بدون شک ميتوان گفت يکي از کمپاني هاي حرفه اي در زمينه توليد افزونه هاي تجاري جوملاست.در مجموعه جوم پک 9 افزونه تجاري شرکت RSJoomla تهيه و قرار گرفته است.

قويترين افزونه سئو و افزايش رنک : همگي کاربران و طراحان وب سايت ها به دنبال راه حلي براي افزايش بازديد و بهينه سازي رنک سايت هاي خود هستند و در اين بين راه حل هاي بسياري را دنبال ميکنند.در مجموعه جوم پک قويترين و کاملترين افزونه بهينه سازي و افزايش رنک و بازديد براي شما قرار گرفته که با نصب و پيکربندي آن نتايج شگفت انگيزي را مشاهده خواهيد نمود.

بروزرساني جوملا : يکي از دقدقه هاي کاربران وب سايت هاي جوملايي و طراحان وب جوملا ، بروزرساني نسخه هاي قديمي به نسخه هاي جديداست.اينبار ساده تر از اين نميشود!! افزونه اي حرفه اي و بسيار ساده که تنها با چند کليک ساده وب سايت جوملايي شما بروزرساني ميکند.اين افزونه قادر است عمليات بروزرساني را حتي براي ساير افزونه هايي مانند k2 , virtuemart و.. نيز انجام دهد.

افزونه همکاري در فروش: شايد وب سايتهايي را ديده باشيد که محصولات خود را به واسطه همکاري در فروش توسط ساير کاربران به فروش ميرسانند و در اين بين پورسانت فروشندگان را نيز طبق تعرفه هاي درج شده پرداخت ميکنند.اگر ميخواهيد يک سيستم جامع و کامل همکاري در فروش راه اندازي نماييد پيشنهاد ميکنيد قويترين آنها را داشته باشيد!! در مجموعه جوم پک کاملترين سيستم همکاري در فروش قرار دارد!

ماژولها و پلاگين هاي کمياب : يکي از مزاياي جوم پک گردآوري تعداد زيادي ماژول و پلاگين کمياب و ناياب است که با وجود کوچک بودن ولي بسيار کاربردي و حياتي براي طراحان وب سايت جوملايي است.ممکن است يک ماژول کوچ و يا يک پلاگين بتواند يک نياز بزرگ را در سايت جوملايي شما پوشش دهد .ما با استفاده از تجربه خود مجموعه اي ارزشمند از اين ماژولها و پلاگين هاي تجاري را گردآوري کرده ايم و در کنار ساير افزونه هاي تجاري براي استفاده شماقرار داده ايم.

سیستم جامع امتیاز دهی در جوملا با استفاده از این افزونه میتوانید بر اساس فعالیت های کاربران سایت خود امتیاز دهی نمایید و به کاربران خود ویژگی ها و محصولاتی را بر اساس امتیاز کسب شده ارائه نمایید

افزونه ی جامع ثبت نام جوملا در جوم پک افزونه ی جامع ثبت نام وجود دارد که میتوانید فرم های ثبت نام چند صفحه ای درست نمایید

افزونه پسورد گزاری مطالب اگر نیاز دارید مطالب سایت خود محدود به کاربرانی کنید که دارای رمز خاصی هستند میتوانید از این افزونه استفاده نمایید و یا حتی تعیین کنید تنها کاربر خاصی توانایی دیدن محتوای خاصی را داشته باشد!

مجموعه کامل افزونه های شرکت LOF شاید نام این شرکت را با اسلایدر های حرفه ای آن شنیده باشید و هم اینک مجموعه ای کامل از افزونه های تجاری این شرکت در جوم پک گردآوری شده است

انتخاب گر گروه کاربری مشکلی که همیشه برخی مدیران وب سایت های جوملایی دارند! امکان انتخاب گروه کاربری توسط کاربر در زمان ثبت نام که هم اینک در مجموعه جوم پک افزونه ای برای این منظور قرار گرفته است

کتابهای فلش بسازید افزونه ای که با آن میتوانید کتاب های مجازی با جلوه ورق خوردن ایجاد کنید ساده و کارآمد که زیبایی خاصی به کتابها و کاتالوگهای اینترنتی شما خواهد داد

فرم های تماس پیشرفته بسازید جامع ترین افزونه ایجاد فرم های تماس که امکان میدهد نقشه گوگل را نیز در فرم خود جای دهید تصاویر پرسنل شرکت را قرار دهید و رزومه ای سوابق شرکت تا کاربران با فرد و کارمند دلخواه خود ارتباط بر قرار کنند

جامع ترین سیستم خرید و فروش خودرو اگر نیاز به راه اندازی سایتی برای معرفی و خرید و فروش خودرو دارید در جوم پک افزونه ای کامل و حرفه ای برای این منظور قرار گرفته است

جدیدترین سیستم املاک افزونه ای جدید برای مدیریت سایتهای املاک با قابلیت تغییر 10 قالب متفاوت و امکاناتی بی نظیر برای راه اندازی سایت های املاک

افزایش سرعت سایتهای جوملا با یک کلیک افزونه ای در جوم پک نسخه جدید منتشر شده است که با نصب آن تمام بهینه سازی های سایت شما انجام میشود و میتوانید سایتی با سرعت بارگزاری عالی را ایجاد نمایید

جامع ترین سیستم فروشگاهی جوملایی این بار در نسخه جدید جوم پک سیستم جامع فروشگاهی ارائه شده که قابلیت فروش محصولات فیزیکی و مجازی و فایل را دارد و مزیت دیگر آن امکان فروش پین کد و سریال و کارت شارژ میباشد

فروشگاه مالتی شاپ در جوملا با استفاده از قدرت این افزونه میتوانید در سایت جوملایی خود امکان ساخت فروشگاه برای هر کاربر را فراهم کنید تا هر کاربر فروشگاه و محصولات خود را بتواند ارائه نماید

سیستم جامع پیامکی در جوملا اینبار در مجموعه جدید جوم پک کاملترین سیستم های مدیریت پیامک و پیامک گروهی قرار گرفته است که امکانات آن بینظیر بوده و میتوانید به سامانه پیامکی خود متصل نمایید تا در محیط مدیریت جوملا بتوانید پیامک ارسال کنید

نقشه سایت و گوگل ! برای کسب رتبه های بهتر در گوگل میتوانید از افزونه ایجاد نقشه سایت که به صورت اتوماتیک بدون دردسر برای شما نقشه سایت ایجاد نماید

سیستم جامع لیست ساز و فهرست ساز ویژگی بسیار مهم جوم پک وجود افزونه های مهم کاربردی است و اینبار افزونه ای برای ایجاد فهرت و لیست های اختصاصی برای شما قرار داده ایم که میتوانید اطلاعات دسته بندی شده خود را به صورت فهرت های فیلتر شده به کاربران نمایش دهید کاملا ایجکس و زیبا و با امکان جستجو در فهرست ها و امکان ایجاد استایل دلخواه برای هر فهرست

ده ها کامپوننت و بسته آماده ديگر: در مجموعه جوم پک ده ها افزونه حرفه اي ديگر هم هست!! شما با تهيه اين مجموعه به نايابترين اين افزونه ها دسترسي خواهيد داشت و در طراحي هاي خود ميتوانيد از آنها بهره مند شويد.ارزش مادي اين مجموعه هزاران دلار است که اکنون به هزينه اي بسيار پايين در اختيار شماست.


برای اطلاع از آخرین مقالات بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی:

درباره ما

سایت بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی پس از موفقیت سایت طراحی وب پارسیان در زمینه طراحی وب سایت و سئو وب سایت توسط شخص مهندس محمدرضا سمیعی زفرقندی ایجاد شد تا در زمینه های آموزش بهینه سازی وب سایت ، آموزش بازاریابی اینترنتی و آموزش طراحی وب سایت مطالب و مقالاتی در شکل های متن ، فایل pdf ، فایل صوتی و تصویری و ارائه کتاب های بهینه سازی وب سایت به شکل E-BOOK و یا نسخه چاپی ارائه می شود.مشاوره در زمینه طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی انجام می شود .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegram

follow fb 2

rss reader

محصولات بهینه سازی سایت