بهینه سازی سایت اخبار
  • سفر به اروپا
    وقت سفارت ایتالیا مسافران عزیزی که قصد سفر به کشور ایتالیا را دارند ، برای…

برای اطلاع از آخرین اخبار سئو وب سایت و بازاریابی اینترنتی ایمیل خود را وارد کنید (هفته ای یک خبرنامه ارسال می گردد)

تاثیر منفی پنالتی گوگل در بهینه سازی وب سایت

امتیاز بدهید
(4 امتیاز)
تاثیر منفی پنالتی گوگل در بهینه سازی وب سایت| تاثیر منفی پنالتی گوگل در بهینه سازی وب سایت| تاثیر منفی پنالتی گوگل در بهینه سازی وب سایت|

آیا مورد مجازات گوگل قرار گرفته اید؟

مجازات گوگل یا پنالتی که در جدول تناوبی فاکتورهای موفقیت در سئو دارای امتیاز منفی بود  و باعث کاهش رتبه سایت شما در در گوکل می شود و در ابزار گوگل وبمستر تولز پیامی را مبنی بر اینکه سایت شما اسپم شناخته شده دریافت خواهید کرد. در پیام فوق دلیل اسپم شدن سایت شما مشخص می شود و از شما خواسته میشه که مشکل را برطرف کنید و به گوگل اطلاع دهید.

پیامی که به گوگل ارسال میکنید باید تمام جزییات را توضیح بدید زیرا این پیام توسط یک شخص بررسی میشه و اگر مشکل سایت شما برطرف شده باشه سایت شما از اسپم لیست خارج میشه.

در این مقاله ابزاری را به شما معرفی میکنم که طریق اون میتوانید اسپم بودن سایت خود در گوگل را چک کنید و مطمئن شوید که دلیل کاهش بازدید سایت شما و افت رتبه ای که در گوگل داشته اید به خاطر پنالتی شدن گوگل بوده یا خیر.

از طریق لینک زیر می توانید پنالتی شدن سایت خود را در گوگل چک کنید

http://pixelgroove.com/serp/sandbox_checker

 
گوگل به شما سه اخطار می دهد
Deindexed : به این معنا می باشد که شما از لیست نتایج گوگل حذف شده اید
Penalized:یعنی دامنه شما از گوگل حذف نشده ولی برای مجازات! ایندکس های شما نیست
Sandboxed : یعنی ترافیک شما از گوگل به شدت کاهش یافته است

برای اطلاع از آخرین مقالات بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی:

درباره ما

سایت بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی پس از موفقیت سایت طراحی وب پارسیان در زمینه طراحی وب سایت و سئو وب سایت توسط شخص مهندس محمدرضا سمیعی زفرقندی ایجاد شد تا در زمینه های آموزش بهینه سازی وب سایت ، آموزش بازاریابی اینترنتی و آموزش طراحی وب سایت مطالب و مقالاتی در شکل های متن ، فایل pdf ، فایل صوتی و تصویری و ارائه کتاب های بهینه سازی وب سایت به شکل E-BOOK و یا نسخه چاپی ارائه می شود.مشاوره در زمینه طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی انجام می شود .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegram

follow fb 2

rss reader

محصولات بهینه سازی سایت