بهینه سازی سایت اخبار
  • سفر به اروپا
    وقت سفارت ایتالیا مسافران عزیزی که قصد سفر به کشور ایتالیا را دارند ، برای…

برای اطلاع از آخرین اخبار سئو وب سایت و بازاریابی اینترنتی ایمیل خود را وارد کنید (هفته ای یک خبرنامه ارسال می گردد)

آینده بهینه سازی سایت در سال 2017

امتیاز بدهید
(5 امتیاز)
بهینه سازی سایت در سال 2017 بهینه سازی سایت در سال 2017 بهینه سازی وب سایت

شاید باورش خیلی سخت باشد که زمان انقدر با سرعت میگزرد و به یک چهارم پایانی سال 2016 نزدیک می شویم و باید بهینه سازی وب سایت خود را بر اساس سئو وب سایت 2017 آماده کنیم

غرور ، به راحتى رتبه شما را از بین می برد و این موضوع ، به شدت براى هر وبمستری که تمایل به باقى ماندن در عرصه کار مدرن را دارد ، دارای اهمیت است.

با توجه به اینکه ٩٣٪‏ از تجارب آنلاین ، با جستجو اولویت بندى بهترین شیوه در فروش اینترنتى شروع میشوند ، بهینه سازى سایت ، یک امر مشهود در موفقیت وب سایت است.

از آنجایى که داریم به یک چهارم اخر ٢٠١۶ نزدیک می شویم ، ایده خوبى است که روند و توسعه اى که در این سال دیده ایم ، نگاهى کنیم  تا متوجه شویم داریم به کدام سو می رویم.

ما در این مقاله ، بعضى روندهاى مهم را برای شما آماده کرده ایم.

Schema یا وب معنایی

قبلا در مورد اهمیت Schema بر بهینه سازی سایت مطالبی ارائه دادیم

استفاده از schema markup ، با روند استفاده کنندگان و تغییراتى که گوگل دارد ، به شدت حائز اهمیت می شود.

Schema ، کار موتور هاى جستجو را براى درک بهتر سایت شما ، آسان تر می کند و به شما اطمینان می دهد که محتواى شما به درستى نمایش داده می شوند.

Schema ، می تواند وقتى گوگل تصمیم دارد پاسخ هایى از جمله پاسخ سریع به کاربر تحویل دهد ، مفید باشد.

گوگل دوست دارد پاسخ هایى که به راحتى به کاربر کمک میپکند تا چیزى که دنبالش است را  پیدا کند. اخیرا ، قطعه هاى کوچکى از دستور العمل ها ، ویدئو ها ، مقالات AMP ، شغل هاى محلى ، آهنگ ، نظرات و فیلم ها نمایش داده میشوند. البته ، ممکن است این موضوع تغییر کند ، ولى Schema به شما این اطمینان را به شما می دهد که سایت شما ، همیشه آماده است.

گوگل در حال افزایش استفاده از پاسخ هاى سریع بوده ، به طورى که در دسامبر ٢٠١۴ ، استفاده از پاسخ هاى سریع ، ٢٢٪‏ و در ابتداى ٢٠١۶ ، بالاى ۴٠٪‏ شده بود. Schema میتواند به واضح کردن مطلب و محتواى سایت شما کمک کند (سئو ۲۰۱۷)

البته ، ما نمیتوانیم از روند بهینه سازی سایت ٢٠١٧ بدون صحبت درباره هوش مصنوعى و رتبه بندى هوشمند غفلت کنیم.

از آنجایى که فراگیرى ماشین ، در حال حاظر، سومین فاکتور رتبه بندى مهم گوگل است ، برند ها باید اطمینان حاصل کنند که وبسایت آنها ، به راحتى توسط ماشین ، درک می شود. Schema می تواند به تحقق این موضوع کمک کند. از آنجایى که ظاهرا ، هوش مصنوعى در آینده پیشرفت زیادى خواهد کرد ، استفاده از Schema ، می تواند سایت شما را براى هر امکانى که قرار است بیاید ، آماده میکند.

افزایش بازدهى و عملکرد ( هیبریداسیون) و شکستن موانع

از آنجایى که کاربران به صورت گسترده و سریع ، آنلاین م یشوند و تقاضاى فروش دیجیتالى ، حرفه اى ها را به یکدیگر نزدیک تر میکند ، واضح است که بزرگ شدن برندها در فروش دیجیتالى ، سیلوهاى جدا کننده ى دپارتمان هاى فروش دیجیتال را از بین می برد.

کاربران موبایل ها ، به ایمیل هاى خود دسترسى دارند. کاربران دسکتاپ ، کوپن هاى رسانه هاى اجتماعى را بازخرید می کنند و آنهایى که بر روى تبلیغات کلیکى شما ، کلیک میکنند ، انتظار یک تجربه کاربرى استوار نسبت به آن چیزى که داشته اند را دارند.

براى دستیابى به این مشتریان ، حدود ٨٠٪‏ از فروشندگان دیجیتال در سراسر دنیا ، انتظار اداره کردن کمپین هاى پر بازده را دارند و حرفه اى ها باید آماده اینگونه تغییرات باشند.

براى اطمینان از در صدر بودن تیم شما :

  1. آموزش هاى میزبانى ، جایى که شما به اعضاى تیم هاى مختلف کمک میکنید که استراتژى ها و هدف هاى یکدیگر را بدانند.
  2. پروژه هاى مشترک درست کنید. جایى که اعضاى تیم هاى مختلف ، بتوانند براى هدف هاى مشترک با یکدیگر ادغام شوند.
  3. مدارک مشترک بین تیم هاى مختلف ایجاد کنید که کلمات ، اصطلاحات و سایر نقش ها را توضیح دهد. در نتیجه ، همه میتوانند به طور موثر ارتباط برقرار کنند.

تاثیر موبایل و سرعت سایت بر بهینه سازی سایت

از زمانى که گوگل ، پروژه Google AMP را در ٢٠١۵ معرفى کرد ، اهمیت سرعت ، مخصوصا براى تلفن های همراه و تبلت های هوشمند ، افزایش یافت.

گوگل ، همیشه میدانسته که سرعت بارگذارى پایین ، به تجربه کاربرى (UX) صدمه میزند ، به همین دلیل ، ١ ثانیه تاخیر ، ٧٪‏ کاهش در مکالمات را نتیجه میدهد. با پروژه AMP ، گوگل در سئو ۲۰۱۷ می تواند اهمیت سرعت را افزایش دهد.

پروژه AMP ، در ابتدا براى سایت هاى خبرى ساخته شده بود. فرمت آن ، تمام زائد هاى یک وبسایت را ، ازبین میبرد و به افزایش سرعت آن کمک میکند. طبق گفته گوگل ، استفاده از AMP ، می تواند سرعت سایت را از ١۵ الى ٨۵ درصد افزایش دهد.

هم چنین ، اهمیت موبایل و تبلت ها بسیار بیشتر شده است.

لحظات ، واکنش افراد در قبال نیاز پاسخ سریع به یک نیاز را توضیح میدهد.

این نیاز ها ، به دسته هاى زیر تقسیم میشوند :

لحظات ” میخواهم انجام دهم

لحظات ” میخواهم بدانم

لحظات ” میخواهم بروم

لحظات ” میخواهم بخرم

وقتى وب سایت شما بتواند به این نیاز ها پاسخ دهد ، قادر خواهید بود که تجربه موبایلى بهینه شده را فراهم کنند و اعتبار و شهرت خود را افزایش دهند.

خصوصا ، این صفحات AMP براى لحظات ” میخواهم بدانم ” استفاده میشوند. اخیرا ، AMP ، این موضوع را به لحظات ” میخواهم بخرم ” گسترش داده. با بهینه سازى میلیون ها صفحه توسط eBay براى کاربران تجارت الکترونیک.

از آنجایى که سرعت ، به دلیل بهینه سازى AMP ، شروع به چیره شدن بر اکوسیستم موبایل هاى دیجیتال میکند ، در سئو ۲۰۱۷ موضوع کم کردن زمان بارگذارى سایت براى برندها ، مهم تر از قبل میشود.حتى برندهایى که از AMP استفاده نمیکنند ، به دلیل افزایش توقع مشتریان براى افزایش سرعت سایت لود بالاتر سایت ، تحت فشار قرار میگیرند.

براى اطمینان از اینکه برند شما آماده است ، در نظر داشته باشید :

    از عکس هاى غیر ضرورى دورى کنید و از تعداد عکس هایى که قرار داده شده ، بکاهید.
    از عکس هاى پیچیده که زمان زیادى براى بارگذارى نیاز دارند ، دورى کنید.
    فقط کوکى هاى ضرورى را نگه دارید.
    اگر ممکن است ، وب سایت خود را فشرده کنید.

سئو وب سایت در سال ٢٠١٧ ، جالب خواهد بود . برندها نیاز دارند تا از زمان استفاده کنند. با این حال ، وب سایت خود را براى روند آینده نیز قوى تر کنید.

برای اطلاع از آخرین مقالات بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی:

درباره ما

سایت بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی پس از موفقیت سایت طراحی وب پارسیان در زمینه طراحی وب سایت و سئو وب سایت توسط شخص مهندس محمدرضا سمیعی زفرقندی ایجاد شد تا در زمینه های آموزش بهینه سازی وب سایت ، آموزش بازاریابی اینترنتی و آموزش طراحی وب سایت مطالب و مقالاتی در شکل های متن ، فایل pdf ، فایل صوتی و تصویری و ارائه کتاب های بهینه سازی وب سایت به شکل E-BOOK و یا نسخه چاپی ارائه می شود.مشاوره در زمینه طراحی وب سایت ، بهینه سازی سایت و بازاریابی اینترنتی انجام می شود .

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

telegram

follow fb 2

rss reader

محصولات بهینه سازی سایت